Diastáza

Diastáza

Na začiatku je konzultácia a vyšetrenie zamerané len na diastázu. Ak je diastáza v rozsahu, ktorý je možný zmierniť špecifickou terapiou nasleduje individuálna podrobná diagnostika.

Vysvetlím Vám akým spôsobom tento problém ohrozuje Vaše zdravie a ako to celé funguje v súvislosti s panvovým dnom a bránicou. Naučím Vás samovyšetrenie a základný princíp “šitia diastázy”, ktorý budete využívať pri bežných denných činnostiach. Postupne Vás naučím krátku ale veľmi intenzívnu zostavu cvikov. Ukážem Vám, ako si môžete diastázu tejpovať, či aký podporný pás nosiť a kedy. Dám Vám rady, čomu sa vyhnúť, prípadne ako nosiť dieťatko.Zo začiatku budete chodiť na sedenie cca. 1x týždenne. Vždy vykonám kontrolné vyšetrenie, kontrolu techník a cvičenia, prípadné prenadstavenie alebo pridanie nových prvkov. Každá klientka si vyžaduje iný počet sedení. Zvyčajne sú to v prvej fáze 2 až 3 sedenia v užšom časovom horizonte.
V prípade, ak Vám viac vyhovuje cvičenie pod odborným vedením alebo mate viac, či rozsiahlejšie problémy je možné cvičiť pravidelne individuálne alebo využiť skupinové lekcie FITMAMA fyziotréning.